Звернений у небо: храмовий празник у Луцьку

У свято Василія Великого, 14 січня 2023 року, однойменний василіянський монастир у Луцьку святкував свій престольний празник. Монастир продовжує старовинну традицію чернечого життя отців Василіян у столиці Волинського краю. Архиєрейську Божественну літургію очолив екзарх Луцького екзархату УГКЦ владика Йосафат Говера.

Божественну літургію із владикою Йосафатом співслужили отці Йоан Школик, ЧСВВ, протоігумен Провінції Найсвятішого Спасителя, Пантелеймон Трофімов, ЧСВВ, Ректор ВІФБС, Павло Федусів, ЧСВВ, Радник протоігумена та настоятель Золочівського монастиря, Анастасій Панькевич, ЧСВВ, місцевий ігумен, Августин Стрижик, ЧСВВ, ігумен Жовківського монастиря, Теодор Нагорняк, ЧСВВ, ігумен Бучацького монастиря, Єремія Рибаков, ЧСВВ, ігумен Кристинопільського монастиря, Марко Максимів, ЧСВВ, настоятель Володимирського монастиря, Себастіян Бондаренко, ЧСВВ, настоятель Кам’янець-Подільського монастиря, численне духовенство.

Під час Божественної літургії владика Йосафат звернув увагу на свято святого Василія Великого та роль святого у житті святої Церкви та започаткування спільнотного чернечого життя, яке сьогодні найбільше поширене у християнстві. Владика привітав отців Василіян із святом небесного покровителя, подякував за служіння в Луцьку та на Волині та побажав усім довгоочікуваного миру на нашій землі, Божого благословення у всіх справах, здоров'я, наснаги на многая літа!

Інформаційний відділ отців Василіян

За матеріалами: Луцький Монастир Святого Василія Великого

Фото: о. Августин Запоточний, ЧСВВ

Читайте також:

Коментарів: 0

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар