
13 лютого 2024 року. У Брюховицькому василіянському монастирі святого Йосифа проходить Провінційна капітула Провінції Отців Василіян Найсвятішого Спасителя в Україні. Учасників капітули привітав та вділив благословення Блаженніший Святослав, Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви. У листі на ім’я о. Протоігумена від 6 лютого 2024 року, в молитві прикликаючи на учасників капітули Боже благословення, щоб спільні зустрічі були позначені діянням Святого Духа, який все оновлює і оживляє, Блаженніший Святослав зазначив:
«Користаючи з нагоди, складаю вам, дорогі отці і брати, сердечну подяку за служіння, яке здійснюєте в часи жорстокої війни, яку розпочала російська федерація. Через свою молитву, соціальну допомогу ви об’являєте зраненим війною українцям милосердного Бога, який похиляється над кожним стражденним, даруючи йому надію на визволення.
Дякую зокрема Вам, дорогий отче Протоігумене, що протягом цих двох каденцій Вашого служіння, які припали на нелегкі часи пандемії коронавірусу та війни, Ви гідно виконуєте свої обов’язки.
Під час засідань у молитві подякуйте Богові за всі дари, якими Він вас сподобив. Згадайте кожне покликання, що є Господньою благодаттю для нашої Церкви, і просіть, щоб щедре Боже благословення й далі спочивало на вашому Чині. Нехай усі ваші рішення будуть згідними із задумом ваших засновників і сприятливими для нашої Церкви та народу, який складає найвищу жертву – життя своїх вірних синів і доньок, для збереження волі та незалежності.
Молячись до Всевишнього, який постійно чинить нас переможцями в Христі (пор. II Кор. 2,14), прохаю для вас щедрої Божої благодаті та уділяю вам архиєрейське благословення.
Благословення Господнє на Вас! +СВЯТОСЛАВ»
Інформаційний відділ отців Василіян



Коментарів: 0