
У неділю, 28 серпня 2022 року, у Василіянському монастирі Успіння Пресвятої Богородиці в Погоні біля Тисмениці на Івано-Франківщині відзначили храмовий празник. Монастир славиться чудотворними іконами та велелюдними прощами, на які прибувають прочани з різних куточків України.
Божественну літургію в соборі Успіння Пресвятої Богородиці очолив о. Йоан Школик, ЧСВВ, Протоігумен Провінції Найсвятішого Спасителя в Україні, Йому співслужили о. Антоній Яремчук, ЧСВВ, ігумен та парох Погінського монастиря, о. Анастасій Панькевич, ЧСВВ, ігумен Луцького василіянського монастиря, о. Теодор Нагорняк, ЧСВВ, ігумена Бучацького василіянського монастиря. Урочистість підкреслили обряди першої Святої Сповіді та урочистого Святого Причастя. В цей день особливо лунала вдячність Богородиці за те, що Вона наша Мати, яка опікується, заступається та молиться за нас.
Спільнота отців та братів Погінського монастиря щиро вітає усіх із празником та зичить міцного здоров’я та опіки Матері Божої.
Інформаційний відділ отців Василіян
За матеріалами: Погінський монастир
Смирення – дорога до Божої величі. Празник Успіння Матері Божої у Погоні.



Коментарів: 0