
1 вересня 2021 року у василіянському монастирі Хреста Господнього в Бучачі відбулась інавгурація нового, 2021-2022 навчального року. Урочистості розпочалися Божественною літургією в монастирському храмі, яку очолив делегат отця Протоігумена, Провінційний радник о. Корнилій Яремак, ЧСВВ, яку співслужили отці Іван Майкович, ЧСВВ, Іриней Гумен, ЧСВВ, Пантелеймон Саламаха, ЧСВВ, Петро Венгрин, ЧСВВ, інші священники.
У проповіді о. Корнилій зазначив, що християни повинні вчитися наслідувати Христа і ставити бути ініціативними, головним життєвим гаслом яких повинен стати принцип «чому справи повинен робити хтось інший, а не я?». Він передав привітання і благословення від імені отця Протоігумена, Провінційної управи та всієї Провінції Найсвятішого Спасителя для учнів, вчительського колективу та всіх працівників Бучацького ліцею імені святого Йосафата, а також родинам учнів та всім жертводавцям.
У новому навчальному році ліцей у василіянському монастирі в Бучачі повинен отримати теж нового директора. Після Божественної літургії о. Консультор подякував насамперед о. Івану Майковичу, який був першим ігуменом бучацького монастиря та директором ліцею після його відновлення у дев’яностих роках ХХ століття. Від імені Провінційної управи о. Корнилій подякував отцю Іринею Гумену, який протягом останніх десяти років був директором колегіуму та ліцею в Бучачі та представив кандидатуру нового директора, о. Пантелеймона Саламаху, вислуженого протоігумена.
Під час урочистої лінійки на площі перед монастирським храмом до присутніх звернувся виконувач обов’язків директора ліцею п. Роман Дем’янчук. Він окреслив завдання учнів та працівників навчального закладу на новий навчальний рік та подякував усім тим, які опікуються ліцеєм та йому допомагають. Після виступів гостей відбулася молитва у храмі та благословення освяченою водою.



Коментарів: 0