
Традиційно щороку 19 серпня, католики східного обряду святкують світлий празник Господнього Переображення. Саме тому, цього дня 2020 р. Б., у Добромильському монастирі оо. Василіян відбулися урочисті святкування.
Святкову Утреню відслужив о. Макарій Флячок, ЧСВВ (який з 2000 по 2012 роки виконував служіння ігумена Добромильського монастиря), Божественну Святу Літургію очолив о. Йоан Школик, ЧСВВ (протоігумен Провінції Найсвятішого Спасителя в Україні у співслужінні о. Симеона Манька,ЧСВВ (ігумена Добромильського монастиря), а також отців василіян: о. Захарії Слободяна, ЧСВВ, о.Полікарпа Марцелюка, ЧСВВ, а також єпархіальних священнослужителів.
Під час проголошення святкової гомілії о. Йоан Школик, ЧСВВ намагався внести у людські серця промінь надії. Надія, яка спроможна змінити наміри людського серця, діл і власного життя. Адже для справжнього щастя потрібно зовсім мало - усвідомлення, що після дощу - на небо сходить ясне сонце, після зими - літо, а після темної ночі - настає світлий і прохолодний ранок, а з Голгофи є перехід на Тавор. Також під час Святої Літургії відновив свої тимчасові монаші обіти бр. Матей Мельник, ЧСВВ.
На завершення отець ігумен Добромильського монастиря подякував усім присутнім за спільну молитву і участь у святкуваннях!
Повідомив бр. Матей Кравчишин, ЧСВВ



Коментарів: 0