
16 червня при Івано-Франківському монастирі Царя Христа завершився курс для педагогів та керівників пришкільних та християнських таборів на тему: «Організація і проведення християнських таборів».
Курс проводили василіянські аніматори Івано-Франківська монастиря Царя Христа ЧСВВ у співпраці з салезіянськими аніматорами дона Боско.
Фінішна пряма досягла села Погоні, де всі учасників сертифікатної програми провели один із днів табору по книжечці «З Василіянами крізь століття».
Учасники не лише поринули у цікавий дитячий світ, побачивши його власними очима, а також зрозуміли структуру та розподіл обов’язків на таборі, навчилися пояснювати важливі елементи та спілкуватися з дітьми.
Цей день був сповнений великими іграми, сценкою, катехизацією, бансами, піснями, руханками та багатьма іншими цікавинками, а також найважливішою молитвою – Божественною Літургією. Також своїм досвідом у бансах поділилась молодь з Брошнів-Осади.
.jpg)
Цього дня кожен з учасників отримав довгоочікуваний сертифікат, який вручили п. Галина Гришко та о. Амвросій Козак, ЧСВВ. І на завершення сертифікатної програми небо прикрасили різнокольорові конфеті зі святкової хлопавки.
За матеріалами: osbm.if.ua



Коментарів: 0