У львівському монастирі св. Онуфрія відбулися збори отців і братів, відповідальних за молодіжне служіння у Провінції Найсвятішого Спасителя

26 листопада 2020 року у львівському монастирі св. Онуфрія відбулися збори отців і братів Чину святого Василія Великого, відповідальних за молодіжне служіння у Провінції Найсвятішого Спасителя в Україні, які прибули з різних кутків України.

Протоігумен о. Йоан Школик представив нового Голову василіянської комісії у справах молоді - о. Йоана Логая, ЧСВВ із Гошівського монастиря. Також було обрано нових членів комісії: о. Антонія Яремчука, ЧСВВ, о. Павла Долішнього, ЧСВВ, о. Степана Дуду, ЧСВВ, о. Йосафата Фітеля, ЧСВВ і бр. Августина-Івана Векляка, ЧСВВ. О. Протоігумен  подякував о. Йосафату Фітелю, який протягом шістнадцяти років працював на посаді Голови комісії.

Присутні обговорили всі досягнення, позитиви, проблеми та виклики часу у праці з молоддю в Христовому Винограднику. Кожен поділився своїми ідеями щодо ефективнішого молодіжного служіння, а також запропонували плани на майбутнє.

Бажаємо Голові та членам комісії Божого благословення, щоб наша молодь і надалі гуртувалась довкола Христа, готуючись до відповідального самостійного життя.

Повідомив: о. Миколай Микосовський, ЧСВВ

Читайте також:

Коментарів: 0

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар